יום ה', ג’ באייר תשפ”א
דף הבית דבר המנהלת המגמות שלנו מרחבי כיתות המכללה חדר מורים יצירת קשר.
16.3 | יום המעשים הטובים 2021 בתיכון ומכללה נעמת ראשלצ

יום המעשים הטובים מטעם עמותת רוח טובה, התחיל בישראל לפני כ-15 שנים, וכעת הוא יום גלובלי המאחד יותר מ- 100 מדינות בעשייה למען הזולת והסביבה. מיליוני אנשים ואלפי ארגונים ברחבי העולם מעורבים ביום הזה ויוצרים שינוי חיובי בסביבתם. יום מעשים טובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה, הוא יוזמה של שרי אריסון. זהו יום המציין פעילות מתמשכת של עשיית טוב, המתקיימת לאורך כל השנה ומקדמת את הקשר הקהילתי, מגדילה ערבות הדדית ומרחיבה מעגלי התנדבות. אנחנו, משפחת המכללה והתיכון הטכנולגי נעמת ראשלצ בחרנו לציין את היום המיוחד הזה בשלל פעילויות מגוונות העוסקות בנתינה למען הזולת. כי ביחד אנחנו יוצרים עולם טוב יותר! יישר כח לכל העוסקים במלאכה: מנהלת בית הספר, הגב' אראלה גליקמן שאול, עמית מלמד, רכז מעורבות חברתית, יפעת סרוסי, הנהגת מועצת תלמידים ופעילה חברתית, מוריםות, מחנכיםות, צוות חינוכי ובעיקר לתלמידים ותלמידות הנפלאים שלנו!

 
..תלמידי שכבת יוד בחלוקת דוחות חיוביים עם ברכה לחג לרכבים בסמוך לבית הספר .תלמידי שכבת יוד חילקו ארזו וכתבו ברכה לעובדי המינהלה ואלי השומר .
סדנה מקורית ייחודית בעריכת ובהגשתו צוות חינוך גופני במסגרת מעורבות חברתית של מניעת אלימות וגזענות בספורט לכיתות י ויא שעוסקת בערכים של שיוויון , סבלנות , הגינות , קבלת האחר .
התלמידים זכו לארבעה שיעורים והפכו לשגרירים ליצירת תרבות ספורט סובלנית ולמניעת אלימות וגזענות לקראת חזרת הקהל למגרשים .
במהלכם כתבו עצומה , חתמו על אמנה , ערכו משחק ידידותי בסימן כדורגל הוגן , יצרו סרטונים , ענו על שאלות , והשתתפו בדיונים על יצירת תרבות ספורט נקייה מאלימות וגזענות .
תלמידי שכבת יוד ה כתבו ברכות לחג , וחילקו אותם בתיבות הדואר לשכנים בבניין מגוריהם .
 
הודעות מערכת
תחומי דעת
מגמות
חדר מורים
אירועים בית ספריים
עבודות תלמידים
חוזרים והודעות
קבוצת הנהגה
למידה בחירום
גלישה בטוחה ברשת
מדעי הטכנולוגיה חומרים לבחינה
כותבים עלינו
למידה בשעת חירום